niedziela, 17 stycznia 2010

Wywiad z agusia007

1. Hej. Skąd znalazłaś witryne stardoll?
A. Pokazała mi ja kolezanka.

2. Długo grasz już w stardoll?
A. Prawie rok.

3. Masz szczególne osiągnięcia na stardoll?

A. Raczej nie choć staram się o CG.

4.Dużo razy byłaś ss?
A. Oj dużo..ze 20 jeśli nie więcej :D

5. Wzorujesz na kimś styl czy sama wymyślasz?
A. Raczej sama. dobieram ciuchy tak jak pasuje mi
.

6. Dużo osób jest dla ciebie niemiłych?
A. No może niemiłych nie, ale sporo osób do mnie pisze wiadomości z głupia treścią
.

7. Co ci się nie podoba lub podoba na stardoll?
A. Ze zabrali nam 1sd na dzień i że ogółem admin jest (za przeproszeniem) do dupy.

8. Masz dużo przyjaciół na stardoll?
A. Cóż...ogółem mam z 5 osób którym można na prawdę wierzyć ale jeśli chodzi o znajomych to całkiem sporo
.

9. Dziękuje za wywiad było mi bardzo miło.
A. Mi również.

sobota, 16 stycznia 2010

Wywiad z brendaa_song

1. Hej. Skąd znalazłaś witryne stardoll?
B. Kiedyś koleżanka mi pokazała, ale nie zalogowałam się na niej, dopiero później grałam w ubieranki i na nią trafiłam i założyłam konto.

2. Długo grasz już w stardoll?
B. 1,5 roku.

3. Masz szczególne osiągnięcia na stardoll?
B. W klubach mam kilka miejsc ale nic poza tym.

4.Dużo razy byłaś ss?
B. 2 razy.


5. Wzorujesz na kimś styl czy sama wymyślasz?
B. Sama
.


6. Dużo osób jest dla ciebie niemiłych?
B. Nie, właściwie to bardzo rzadko się zdaża żeby ktoś był w stosunku do mnie niemiły
.

7. Co ci się nie podoba lub podoba na stardoll?
B.
Nie podoba mi się to że osoby z ss są tak wywyższane, ok zapłacili za to ale ktoś kto nie jest ss nie ma tylu możliwości i jest trochę traktowany jak śmieć... a podoba mi się to że można poznać ludzi z całego świata, stylizować swoja medoll.


8. Masz dużo przyjaciół na stardoll?
B. Tak, takich którzy mnie zaprosili lub ja ich mam sporo, ale takich prawdziwych, tylko kilkoro.


9. Dziękuje za wywiad było mi bardzo miło.
B. Mi też :) także dziękuje.

Wywiad z andzia...xdd

1. Hej. Skąd znalazłaś witryne stardoll? 

A. Stardoll znam od koleżanki.


2. Długo grasz już w stardoll?

A. Gram juz spory czas.


3. Masz szczególne osiągnięcia na stardoll? 

A. Nie mam zbyt szczególnych osiągnięć.


4.Dużo razy byłaś ss?

A.  SS byłam ! raz.


5. Wzorujesz na kimś styl czy sama wymyślasz?

A. Mam swój styl.


6. Dużo osób jest dla ciebie niemiłych? 

A. Tylko jedna, która zabrała mi moje konto.


7. Co ci się nie podoba lub podoba na stardoll? 

A. Wszystko jest ok.


8. Masz dużo przyjaciół na stardoll?

A. Mam ich już spoko.


9. Dziękuje za wywiad było mi bardzo miło.

A. Ja również dziekuję :)

Wywiad z kon9797

1. Hej. Skąd znalazłaś witryne stardoll?

K. Hej znalazłam ją od koleżanki.


2. Długo grasz już w stardoll?

K. Tak.


3. Masz szczególne osiągnięcia na stardoll?

K. Na witrynie nie miałam żadnych osiągnięć.


4.Dużo razy byłaś ss?

K. Tak w miarę pół na pół byłam ss.


5. Wzorujesz na kimś styl czy sama wymyślasz?

K. Zależy od kogo wzoruję styl albo sama sobie styl wymyślam.


6. Dużo osób jest dla ciebie niemiłych?

K. Dla mnie niemiłych osób nie jest dużo ale czasami się zdarza że są.


7. Co ci się nie podoba lub podoba na stardoll?

K. Na stardoll podobają mi się kluby, konkursy, scenery, ciuchy, ale nie podoba mi się w nim to że nie ma już codziennie po 1 sd.


8. Masz dużo przyjaciół na stardoll?

K. Mam dużo przyjaciół bardzo dużo jak na mnie.


9. Dziękuje za wywiad było mi bardzo miło.

K. Mi także było bardzo miło. Dziękuję.

Wywiad z .._.MileY._..

1. Hej. Skąd znalazłaś witryne stardoll? 

M. Hey. Witrynę stardoll znalazłam na znanej stronie nk, jakoś nudziło mi się i zabrałam się w wyszukiwanie stronek wirtualnych, i właśnie niedawno znalazłam stardoll i bardzo się z tego cieszę.


2. Długo grasz już w stardoll?

M. Nie, gram jakieś 3 miesiące, jak się nie mylę.


3. Masz szczególne osiągnięcia na stardoll? 

M. Nie, jak do tej pory nie, ale kiedyś wygrałam konkurs miałam 1 miejsce.


4.Dużo razy byłaś ss? 

M. Niestety ani razu, ale planuję już za niedługo sobie konto doładować.


5. Wzorujesz na kimś styl czy sama wymyślasz? 

M. Nie wzoruję, i sama także nie wymyślam, ale są takie osoby które wzoruję.


6. Dużo osób jest dla ciebie niemiłych? 

M. Nie, piszą do mnie prawie zawsze bardzo miłe osoby, ale zdarza sie że odzywają się do mnie bezczelnie..


7. Co ci się nie podoba lub podoba na stardoll? 

M. Nie podoba mi się to że stardoll tak nisko upadł, wszystko podrożało, ale podoba mi się że dołączają nowe sklepy, ubrania itp..


8. Masz dużo przyjaciół na stardoll?

M. Tak mam bardzo dużo przyjaciół na Stardoll, w realu także.


9. Dziękuje za wywiad było mi bardzo miło.

M.  Mi owszem, bardzo dziękuję.:]

piątek, 8 stycznia 2010

Pomocy

Chciałam wgrać obrazki z metamorfozy. Czekałam strasze dlugo i sie nie doczekalam. Dlaczego nie chcą mi sie wgrac?